Logo: Powiat Średzki Powiat Średzki

Logo: Głuchoniemi Logo: BIP

Informacje

Narzędzia i usługi

News box

Ilustracja do informacji: Duża dawka dobrego humoru w CeKA

Duża dawka dobrego humoru w CeKA

15 stycznia w Powiatowym Centrum Kultury Alternatywnej wystąpi Kabaret Hrabi z programem „Wady i Waszki”. Dostępne są jeszcze bilety na godz. 16.00.  
Kabaret Hrabi powstał pod koniec 2002 roku z inicjatywy aktorów kabaretu Potem. Aktualnie tworzą go: Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamol Kamys, Tomasz Bajer Majer oraz Łukasz Lopez Pietsch.
 
W sobotę 15 stycznia w Powiatowym Centrum Kultury Alternatywnej w Środzie Śląskiej grupa zaprezentuje swój najnowszy program „Wady i Waszki”. – Nikt nie jest idealny. Każdy ma jakieś wady. Mniej lub bardziej upierdliwe. Wszystko zależy od tego, po której stronie się jest. MY mamy wady, które dodają nam uroku, czynią nas bardziej interesującymi. Ale ONI mają wady nie do zniesienia. MY nie jesteśmy leniwi, my tylko dostrzegamy, że fajnie jest leżeć na kanapie. To ONI są leniwi. Tak zwyczajnie, w sposób prosty, upierdliwy. Dlatego MY nie mamy wad, MY mamy WASZKI – tak o programie piszą artyści.
 
Jesteśmy przekonani, że „Wady i Waszki” rozbawią średzką publiczność. Bilety do nabycia na stronie https://iframe321.biletyna.pl/event/view/id/215353... Zachęcamy do zakupu.
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

  • Baner: Gmina i Miasto Środa ŚląskaGmina i Miasto Środa Śląska
  • Baner: Gmina KostomłotyGmina Kostomłoty
  • Baner: Gmina MałczyceGmina Małczyce
  • Baner: Gmina MiękiniaGmina Miękinia
  • Baner: Gmina UdaninGmina Udanin