Logo: Powiat Średzki Powiat Średzki

Logo: Głuchoniemi Logo: BIP

Informacje

Narzędzia i usługi

Aktualności z powiatu

10. edycja turnieju

Powiatowa Komenda Policji w Środzie Śląskiej była w tym roku nie tylko współorganizatorem ale również gospodarzem Turnieju Motoryzacyjnego. Powiatowe eliminacje odbyły się wczoraj, 28 kwietnia.
Turniej organizowany jest już od kilku lat, i ma na celu podniesienie kultury i wiedzy motoryzacyjnej społeczeństwa a poprzez to poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego.
 
W eliminacjach powiatowych wzięły udział cztery drużyny ze średzkich szkół ponadgimnazjalnych. Najlepsza z nich okazała się drużyna PZSP nr 1 w składzie: Agnieszka Chowaniec, Mateusz Wasylkowski, Radosław Maciąg. Uczniowie liceum ogólnokształcącego zdobyli 55 pkt. na 61 możliwych do zdobycia i będą reprezentować nasz powiat w eliminacjach wojewódzkich, które odbędą się 28 maja we Wrocławiu.
Kolejne miejsca zajęli: PZSP nr 2, Liceum Profilowane, SOSz-W. Zwycięzcy turnieju otrzymali puchary, a wszyscy dyplomy i książki.
 
Organizatorem powiatowego etapu byli: powiatowa komenda policji, Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego oraz średzkie starostwo.
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

  • Baner: Gmina i Miasto Środa ŚląskaGmina i Miasto Środa Śląska
  • Baner: Gmina KostomłotyGmina Kostomłoty
  • Baner: Gmina MałczyceGmina Małczyce
  • Baner: Gmina MiękiniaGmina Miękinia
  • Baner: Gmina UdaninGmina Udanin