Logo: Powiat Średzki Powiat Średzki

Logo: Głuchoniemi Logo: BIP

Informacje

Narzędzia i usługi

Aktualności z powiatu

Pomoc dla NGO

Ponad dwa lata potrwa realizacja projektu pn. „Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych z terenu aglomeracji wrocławskiej”. Przez ten czas organizacje z naszego powiatu mogą liczyć na m.in. bezpłatne doradztwo, szkolenia oraz warsztaty.
 
 
Celem projektu jest wzrost aktywności obywatelskiej i zaangażowania w działalność społeczną na terenie aglomeracji wrocławskiej tj. miasta Wrocławia oraz powiatów: wrocławskiego, oławskiego, oleśnickiego, średzkiego oraz wołowskiego. Projekt jest przeznaczony dla osób zainteresowanych założeniem stowarzyszenia lub fundacji oraz członków, pracowników i wolontariuszy już istniejących organizacji pozarządowych.
Jego realizacją zajmują się trzy podmioty: Fundacja Umbrella, Stowarzyszenie Tratwa i Gmina Wrocław, które zapraszają do współpracy wszystkich niezależnie od wieku, płci, sprawności fizycznej, wykształcenia czy aktywności zawodowej.
 
O aktualnych działaniach realizowanych w ramach projektu będziemy informować na bieżąco na łamach serwisu. Zainteresowane organizacje zapraszamy również na stronę projektu www.sektor3.wroclaw.pl
 
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

  • Baner: Gmina i Miasto Środa ŚląskaGmina i Miasto Środa Śląska
  • Baner: Gmina KostomłotyGmina Kostomłoty
  • Baner: Gmina MałczyceGmina Małczyce
  • Baner: Gmina MiękiniaGmina Miękinia
  • Baner: Gmina UdaninGmina Udanin