Logo: Powiat Średzki Powiat Średzki

Logo: Głuchoniemi Logo: BIP

Informacje

Narzędzia i usługi

Aktualności z powiatu

Bezpłatna pomoc

Wychodząc naprzeciw potrzebom osób bezrobotnych i poszukujących pracy niekoniecznie zarejestrowanych, Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Śląskiej ogłasza dni otwarte pośrednictwa pracy i poradnictwa zawodowego.
 
Wszystkie pełnoletnie osoby będą mogły skorzystać z usług specjalistów Centrum Aktywizacji Zawodowej. Informacji będą udzielać:
 
Pośrednicy pracy – informacje o aktualnych ofertach prac oraz możliwościach podnoszenia kwalifikacji, dokształcania bądź zmiany zawodu, pomoc w poszukiwaniu zatrudnienia
Doradcy zawodowi - informacje o sytuacji na lokalnym rynku pracy, zawodach oraz możliwościach szkolenia i kształcenia, określenie predyspozycji zawodowej, badanie zainteresowań i uzdolnień zawodowych, poradnictwo z zakresie wybór zawodu, zmiany kwalifikacji, podjęcia lub zmiany zatrudniania,
Lider klubu pracy – pomoc w przygotowaniu do rozmowy kwalifikacyjnej i opracowaniu dokumentów aplikacyjnych, nabyciu umiejętności poruszania się po rynku pracy oraz znajdowaniu ofert pracy.
  • Czy jesteś osobą, która straciła pracę i szuka zatrudnienia?
  • Czy jesteś osobą, która zamierza zmienić zawód lub uzupełnić kwalifikacje?
Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na jedno z poniżej wymienionych pytań zgłoś się do nas i skorzystaj z bezpłatnych usług naszych specjalistów. Rozmowa z nimi znacząco zwiększy Twoje szanse na rynku pracy oraz ułatwi Ci też osiągnięcie sukcesu zawodowego.
 
Zainteresowane osoby serdecznie zapraszamy w każdy ostatni piątek miesiąca w godz. 8.00 – 13.30 do Powiatowego Urzędu Pracy w Środzie Śląskiej, ul. Wrocławska 4, pokój nr 2 - pośrednicy pracy i pokój nr 3 - doradcy zawodowi i lider klubu pracy.
 
 
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

  • Baner: Gmina i Miasto Środa ŚląskaGmina i Miasto Środa Śląska
  • Baner: Gmina KostomłotyGmina Kostomłoty
  • Baner: Gmina MałczyceGmina Małczyce
  • Baner: Gmina MiękiniaGmina Miękinia
  • Baner: Gmina UdaninGmina Udanin