Logo: Powiat Średzki Powiat Średzki

Logo: Głuchoniemi Logo: BIP

Informacje

Narzędzia i usługi

Aktualności z powiatu

Lubisz śpiewać? Zgłoś się na przesłuchanie

Dla osób uzdolnionych wokalnie to wielka okazja. 1 i 2 października o godz. 17.00 w Centrum Kultury Alternatywnej odbędą się przesłuchania do Teatru Muzycznego. .
- Teatr Muzyczny to nowy projekt, którego pomysłodawcą jest Piotr Sapieja. On też - wspólnie z żoną Karoliną Sapieją - prowadzić będzie zajęcia wokalne z uczestnikami tworzonego właśnie zespołu wokalnego. Liczymy przede wszystkim na naszą zdolną młodzież, która stanowić będzie trzon przedsięwzięcia. Nie zamykamy się jednak w tej materii - zapraszamy także osoby starsze, które chciałyby z nami pracować nad tym niezwykłym przedsięwzięciem –  informuje Anna Klimczuk – Malczewska, kierownik CeKA.
 
Przesłuchania, które odbędą się w czwartek i piątek, to pierwszy etap tworzenia teatru. Po nich obędzie się spotkanie organizacyjne, a po nim regularne warsztaty wokalne. W drugim etapie ogłoszony zostanie nabór do grupy tanecznej. Zajęcia prowadzone będą przez choreografa. Kolejnym krokiem będzie połączenie tych dwóch grup i przygotowanie pierwszego wspólnego musicalu. Jego premierę zaplanowano na wrzesień przyszłego roku.
 
Przesłuchania trwać będą dwa dni. Osoby zainteresowane powinny przygotować jeden utwór, który odśpiewają a capella lub z podkładem muzycznym, który powinny przynieść ze sobą. Przesłuchania odbędą się na sali widowiskowej w Centrum Kultury Alternatywnej.
 
Zachęcamy do udziału, to okazja zaprezentować i rozwinąć swój muzyczny talent.

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

  • Baner: Gmina i Miasto Środa ŚląskaGmina i Miasto Środa Śląska
  • Baner: Gmina KostomłotyGmina Kostomłoty
  • Baner: Gmina MałczyceGmina Małczyce
  • Baner: Gmina MiękiniaGmina Miękinia
  • Baner: Gmina UdaninGmina Udanin