Logo: Powiat Średzki Powiat Średzki

Logo: Głuchoniemi Logo: BIP

Informacje

Narzędzia i usługi

Aktualności z powiatu

Ilustracja do informacji: Zmodernizowano skwer przed szkołą

Zmodernizowano skwer przed szkołą

Od wczoraj „cieszy oko” kolejne zadbane miejsce w naszym mieście. Nowe oblicze zyskał skwer przed Powiatowym Zespołem Szkół nr 1.
Jakiś czas temu sprzed szkoły zniknął stary i małodekoracyjny żywopłot. Wczoraj na oczyszczonym i wyrównanym placu posadzono ozdobne krzewy i rośliny. Rośliny oraz niezbędne materiały ogrodnicze zakupiła i podarowała firma Armacell Polska. Pracownicy firmy, w ramach wolontariatu, wzięli też udział w ich sadzeniu. Zakupione rośliny to m.in. hortensje, irga płożąca, suchodrzew, żywotnik. Bez wątpienia na wiosnę będę prezentować się okazale.
 
 – W ramach polityki społecznej odpowiedzialności biznesu powstał program Arma - Social Care,  mający na celu lokalną pomoc społeczną. Wczoraj daliśmy temu wyraz i wspólnie z  pracownikami szkoły zagospodarowaliśmy teren zielony przed  Powiatowym Zespołem Szkół nr 1 w Środzie Śląskiej. Jest to jedna z pierwszych i nie ostatnich inicjatyw jakie przygotowaliśmy dla mieszkańców naszego miasta – mówi Anna Dzieciątkowska, HR Manager w Armacell Polska.
 
Dyrektor, grono pedagogiczne oraz cała społeczność szkolna składają serdeczne podziękowania firmie Armacell za wykonane prace i upiększenie terenu przed szkołą szkoły. – Cieszymy się, że wspólnym działaniem możemy zmieniać swoje otoczenie na lepsze i ładniejsze – podkreśla dyrekcja szkoły.  
 
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

  • Baner: Gmina i Miasto Środa ŚląskaGmina i Miasto Środa Śląska
  • Baner: Gmina KostomłotyGmina Kostomłoty
  • Baner: Gmina MałczyceGmina Małczyce
  • Baner: Gmina MiękiniaGmina Miękinia
  • Baner: Gmina UdaninGmina Udanin